| different a întrebat:

Fundaa! Stiti trucuri pentru cresterea parului care chiar functioneaza? Si in afara de asta: Un site sau un video cum as putea sa`mi fac o tunsoare stil scene sau asian? cam asa ceva dar pentru par lung >- http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0

Am cautat si pe youtube dar ma gandeam ca poate ma ajutati si voi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul din par)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru o creștere sănătoasă faci o mască din ulei de ricin, o fiolă de vitamina A și un ou. După 2 ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam. Nu uita că la 2-3 luni trebuie să tai vârfurile pentru a ajuta la creștere și pentru un aspect sănătos fără fire despicate!
http://www.shorthairstylescut.com/? s=style+tunsori+2011
Pa, pa.