| IrinaAniri a întrebat:

FUNDAAA! maine trebuie sa merg la meditatii la mate, dar nici nu am chef nici nu pot, am decis sa o sun maine pe profa, dar nu stiu ce sa inventez ca sa fie credibil, vreau sa imi dati ceva mai inventiv.

6 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

-la scoala ai repetitii (de dans, cantat, pictura)hee hee
-mergi la o matusa la spital
-ai febra
-ai uitat sa mergibig grin
-ai renovat casa si ai avut prea multa treaba(logic)hee hee
-ai fost la cumparaturi
-mergi in vizita la niste neamuri/prieteni pe care nu i-ai mai vazut de mult
-trebuie sa mergi sa te inscrii la un concurs si la concursu` ala te poti inscrie doar maine...

Alege tu, sigur te va credewinking.

| HVI a răspuns:

"m-am trezit cu o durere groaznica de cap...ma simt slabita si n-am nici pofta de mancare, ma simt ingrozitor, etc" cum nu stii ce sa nascocesti cand voi fetele va pricepeti de minune la asta laughing

| IrinaAniri explică (pentru HVI):

De ce ai zic asta? :-W

| HVI a răspuns (pentru IrinaAniri):

big grin e mai credibil decat decesul sau invatatul pentru altceva tongue

| Z_Sebastian_1987 a răspuns:

Ai ceva repetii la scoala, trebuie sa mergi la spital cu parintii, ai de invatat foarte mult pentru un test important, e simplu big grin

| TonyBob a răspuns:

Sune-i ca ai un Deces in Familie.