| BloodyBlade a întrebat:

Fundita!Hey TPU!Am si eu o intrebare(este adresata tuturor dar mai ales celor care fac parkour si freerunning-baieti)Cum face un baiat care nu prea ma observa sa ma placa din nou(m-a placut pana in toamna dar l-am ranit) dar nu pot intra in vorba cu el pentru ca prietenii lui sunt cam ciudati si nu vor sa vorbeasca cu alta lume decat cu cei pe care ii cunosc bine si le sunt prieteni buni...Vreau sa-i atrag cumva atentia dar sa par ciudata sau nebuna!Funda TPU!P.S.:El este la alt liceu si face de dimineata iar eu de dupa-masa si ne vedem doar sambata si duminica...sad

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xOfiintaUnicata a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Sincer. dragoste cu forta nu se poate sad.