| PhotoIsMyLife a întrebat:

Fundita! In ce consta frizura lui Miley Cyrus ( http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0&tx=55&ty=65), adica ce coafuri are ea, are breton, breton intr-o parte, tuns in scari, drept, gherute? As vrea sa ma tund si eu asa si nu stiu ce sa spun la coafor.

10 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Miley in poza aia e tuns normal la o lungime dar are in fata niste varfuri un pic mai scurte probabil de la un fost breton. Asta e tunsoarea in rest are niste bucle lejere

| 009 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa eu cred ca e tunsa in scari cu breton thinking

| spyceygirl a răspuns:

Pai ce sa iti spun, ea nu e tunsa ca in poza astahappyea aici este coafata si prin urmare arata asa, si sa nu uitam de photoshop-ul prin care a trecut poza asta inainte sa apara pe net-ca sa nu fiu rautacioasahappyare coafura foarte draguta mileyhappy, ce pot sa iti spun este ca trebuie sa ai un par lung si oarecum des pentru aceasta coafura, dupa aceea te duci la un salon unde cunosti coafeza-hair-stylist'ul, si ii spui sa te tunda putin filat l aspate, darsa nu porneasca de sus, un breton intr-o parte care sa fie pe lungimea parului, si niste gherute nu prea evidente in fata, si pentru finisaj-ca sa arati astfel ii spui sa ti-l coafeze-bine inteles ca asta costa in plus, cum sa ti-l coafeze? cu peria rotunda si un foehn sa iti faca niste bucle cat mai marihappy

asculta sfatul meu-ma pricep la tuns/coafathappy

sa-ti fie de bine-cum spune mereu ea care ma penseaza pe minelaughing

bafta!

| Andru_6890 a răspuns:

MILEY CYRUS AND HER EXPENSIVE HAIR!
Miley Cyrus is one of the richest stars in Hollywood.

So, we guess that spending $30, 000 on hair extensions is no big deal for her.

Uite ce am gasit eu pe net straight face

Frumos...cu banii aia facea multa lume fericita!
Nu stiu ce sa zic, apuca-te de strans bani!

| Maria2894 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa arati poza coaforului. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place in scari eu am paul drept acum si crede-ma nu -til fa asa, sau nu til lasa asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu fato ii arati o poza cu miley cyrus si ii spui ca coafiura aia o vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o verisoara care sta in oras cu miley si a si cunoscut-o a zisca sunt bune prietene poate o intreb

| daya8 a răspuns:

Desc poza pe tel sau fai o poza si duo cand vrei sa te tunzi.tongue eop sincer asta sh face