| Messyhair a întrebat:

Fundita! La voi a functionat Retin A? Eu am auzit de aceasta crema si as vrea sa mi-o cumpar.

Tin sa spun ca nu-mi apar cosuri multe, insa imi apar mari, pline cu puroi care ulterior se transforma in semne.Am si tenul foarte gras btw.

Deci voi ce ziceti? Credeti ca ar functiona.

Eu acum urmez un tratament cu Zynerit si Unidox si nu prea da rezultate.(am 2 luni de cand folosesc acest tratament).

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

La mine da...acum depinde de pielea fiecaruiabig grin

| Dena01 a răspuns:

Ai fost la un dermatolog? cred ca el ar stii cel mai bine ce ti-ar ajuta tenul.
de ex, cosmeticiana mea mi-a recomandat zynerit si pentru mine functioneaza fara probleme. deci depinde de tenul fiecaruia.
de aceea, eu zic ca cel mai bine ar fi sa urmezi varianta cu mersul la un dermatologbig grin

| AlyLoveYou a răspuns:

Depinde de tesutul pielii tale...cel mai bine consultii un medic dermatolog sau chiar sa intreb la farmacie...tr mult funtitza