| miroonah a întrebat:

FunditA pentru cel mai bun raspuns! Spuneti-mi va rog ce produse as putea folosi ca sa am volum la radacina parului...sau ce trucuri, ce tunsorihappy nu conteaza pretul!

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Ca tunsoare poti alege un "franjurat" (stie ea frizerita sau frizerul) sau filat de sus (parul din partea de sus a capului este scurt, cam de 15 cm si restul lungimea, acum depinde si cat de lung ai parulhappy ) daca folosesti balsam, aplica strict pe varfuri, clateste bine si cu apa nici fierbinte nici rece (vei avea stralucire daca il clatesti cu apa mai mult rece) si usuca-ti parul stand cu capul in jos. La mine asa functioneaza happy
Bafta

2 răspunsuri:
| SuperGirl8 a răspuns:

Poti sa te tunzi filat.Si sa-ti tapezi parul`thinking

Răspuns utilizator avertizat