| miroonah a întrebat:

FunditA pentru cel mai bun raspuns! Spuneti-mi va rog ce produse as putea folosi ca sa am volum la radacina parului...sau ce trucuri, ce tunsorihappynu conteaza pretul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva mai simplu, o lingurita de ghimbir ras amesteci bine cu o lingura de ulei de masline, pasta rezultata o aplici pe par masind usor, o lasi 30 de minute si te speli normal.

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.cand ma usuc la par las capul in jos, ar fi bine sa te tunzi in scari, sa folosesti sampon pentru volum

| p1nk a răspuns:

Tapeazal, fixativ are la avon sampon pentru volum.

| Anonim_5904 a răspuns:

Eu folosesc sampoane numai de la avon si sunt foarte bunelove struck