| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Gecutele acelea dragute de piele pot fii imbracate iarna?

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Sunt cam subtiri dar cred ca gasesti si mai groase...ca pentru iarnahappy

| SweetCandy a răspuns:

Sunt destul de subtirele, au captuseala insa nu e atat de groasa incat sa faca fata sezonului rece. sad

| Lala20 a răspuns:

Pai nu chiar. Sunt si gecute "dragute" de piele captusite cred. dar totusi pentru. -20 de grade sigur nu-s bune!

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Depinde ce ai pe sub geaca.sunt cam subtiri.sh o sa iti ie frig straight face

| Vampă a răspuns:

Nu.materialul este foarte subtire.Sunt bune de imbracat toamnalove struck

| zizi000 a răspuns:

Hmm... eu am o geaca din piele( nu e imitatie) si pot spune ca e cam subtirica. Nu ma incalzeste prea mult cand e frig. E urat sa. ti iei una mai larga si sa. ti iei ceva mai gros pe dedesubt ca sa. ti fie caldlaughing. Daca tii la aspect, stii vorba aia "baba sufera la frumusete". eh.