| Anonim6282 a întrebat:

Gelul transparent pentru sprancene ofera culoare? Pentru ce este bun mai exact?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| BiancaAndreeaa a răspuns:

Bună! Gelul transparent nu ofera culoare, ci doar fixează firele sprâncenelor intr o anumită poziție. Este ca un fel de rimel. Dacă vrei ca pe lângă fixare să și coloreze firele, alege un gel colorat în funcție de nuanta sprâncenelor tale.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Transparent inseamna incolor. Deci nu ofera culoare.

| asuari a răspuns:

Culoare nu oferă. Doar le dă o formă sprâncenelor tale. Această formă este dată de tine cu o periuță.