| Meineherz a întrebat:

Genele false care se cumpara de la orice magazin, dau aspect frumos ochilor sau nu? Sugestii=Fundita.;-)

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Nu cred. Cele de la orice fel de magazine sunt de proastă calitate, mai bine ți-ai accentua ochii cu contur negru și rimel.
Sunt magazine mult mai specializate care oferă produse mai scumpe, de calitate.
https://www.facebook.com/pages/%E1%83%A6-Feelings-%E1%83%A6/291091167589445
Poți încerca : https://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| ºRaLuKaº a răspuns:

Poi in principal dabatting eyelashes Dar pot fii foarte iritante In fiine. Funda?batting eyelashes

| Musiclife15 a răspuns:

Depinde de adezivul pe care il folosesti si de forma genelor. Daca stii ce ti se va potrivi, de ce sa nu dea aspect frumos ochilor?

| Meineherz explică (pentru Musiclife15):

Pai m-am gandit ca ar fi mult prea evidente ca sunt "false", ca sa zic asa. Ce tip de gene mi-ai recomanda pentru ochii usor alungiti? Multumesc.

| Musiclife15 a răspuns (pentru Meineherz):

Http://www.genefalse.ro/Aplicare-gene-false-tip-banda/ uite. acest videoclip poate te va ajuta. Sper ca ti-am fost de ajutor. explica acolo tot ce ai nevoie :* Bafta!

| Meineherz explică (pentru Musiclife15):

Multumesc frumos! Te-am pupat! :*