| ionica56 a întrebat:

Genoflexiunile sunt bune pentru a face muschi la picoare?
Ce altceva imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| myhaelamar86 a răspuns:

Genoflexiunile sunt bune pentru coapse, lucreaza si gambele dar in proportie mai mica.
pentru gambe incearca sa te ridici cat poti pe varfurile de la picioare. daca reusesti sa faci mai mult de 35 de repetari fara sa simti nimic, tine greutati in maini, ex:bidoane pline cu apa. alte exercitii pentru picioare sunt: scarile (urci si cobori multe trepte), coarda, stand pe spate ridici picoarele in plan vertical(formezi un unghi de 90 grade, acest exercitiu este si pentru abdomen). alte exercitii le poti executa la sala cu aparate speciale.

4 răspunsuri:
| stefun01 a răspuns:

Da sunt bune genoflexiunile pentru gambe,altceva nu stiu fa si tu sprinturi, alearga mult sau mai incearca sa faci genoflexiuni cu o greutate pe umeri atunci iti modelezi si muschii de la picioare si abdomenul, sper ca te-am ajutat bafta

| Aylee a răspuns:

Pentru muschi la picioare iti recomand bicicleta.

| PokeEdy a răspuns:

Flotari abdomene