| BlackBVB a întrebat:

Guma de mestecat ingrasa?

Răspuns Câştigător
| girlonfire56 a răspuns:

Nu

15 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

Nu,nu ingrasa, din contra se pare ca aceasta ne ajuta sa scapam mai usor de kilogramele in plus, tinand sub frau senzatia de foame dar mai ales indepartand pofta de dulce si imbunatatind metabolismul iar cel mai mare beneficiu al gumei de mestecat din punct de vedere al controlului greutatii pare sa fie capacitatea sa de a inlocui gustarile bogate in calorii de-a lungul zilei.O poti folosii fara grijiwinking

| Alocispeptunoi a răspuns:

Nu,chiar ajuta digestia

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Da. eu am luat 3 KG de la ea. Mesteca cat mai putina si nu Orbit sau stiu eu ce

| xDr0gs a răspuns:

Nu nu ingrasa.Dar iti recomand sa nu o inghitihappy. Fundabig grin?

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

N-are cum să îngraşe, că doar n-o mănânci.
Guma de mestecat e bună pentru digestie după masă, dar în rest nu exagera cu ea pentru că sporeşte acidul gastric în stomac, şi neavând ce să înghiţi pentru a digera, stomacul macină în gol şi se auto-distruge.

| simonafrumoasa a răspuns:

Nu ingrasa stai linistita. happy

| Ruben04 a răspuns:

Nu ingrasa... pentru ca nu o mananci
, nu o inghiti

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

Nu deoarece nu o mananci

| xCrissu a răspuns:

Da, cel mai mult happy

| IrinaAniri a răspuns (pentru xCrissu):

Esti proasta, scuza-ma ca-ti spun

| TheWildRose a răspuns (pentru IrinaAniri):

rolling on the floor f tare bravo i-ai zis-o

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns (pentru IrinaAniri):

Ai auzit de "ironie"?
Se pare că nu, deoarece nu prea ştii s-o depistezi.

| katykatyharry a răspuns:

Nu!

| andreeaema96 a răspuns:

Ingrasa daca mesteci vreo 20 de pachete...(:

| dan1elq a răspuns (pentru andreeaema96):

Sincera sa fiu esti chiar proasta adica serios acum