| Anonim00001 a întrebat:

Guys. Pot slabi cu bicicleta medicinala? Adica daca o pedalez o ora pe zi cu mici pauze de 1 min 2 ajung intr-o saptamana sa slabesc 1 kg - 2? ( tinand cont ca incerc sa consum cate mai multe fructe, si apa, si sa nu mananc seara big grin )

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Da normal ca slabesti, dar pe langa fructe mananca si ceva mai bogat in proteine si mananca in asa fel in cat sa nu ti se faca foame, mai ales seara, creaza-ti un regim personalizat in care sa mananci din toate dar cu masura, exceptand fast foodurile si mancarrea nesanatoasa si continua sa bei multa apa. good luck

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Slabesti daca te tii de treaba, adica minim trei zile pe saptamana sa pedalezi, dar nu cred ca slabesti 2 kg pe saptamana eventual 0, 5 kg si nu exagera cu fructele ca si ele au zahar si ingrasa...

Răspuns utilizator avertizat
| ETZ a răspuns:

Nu e foarte bine sa te abti de la mancare, mai bine mananca la ore stricte si in cantitati nu foarte mari... si grija si la ce mananci... si daca faci si sport, se poate slabi, dar depinde si de timpul tau muscular si de metabolism