| Erika120192 a întrebat:

Haaybatting eyelashes
Daca imi pun unghii false, cum as putea sa le dau jos? Am auzit ca trebuie sa astepti sa creasca unghia si cea falsa va cadea thinking alta solutie nu exista?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o soluție specială care ajută la îndepărtarea unghiei false, întreabă la salon!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Trebuie să le pui în apă calduță și vor cădea ele singure!
Sărbători fericite!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Prostii... le inmoi in apa calda cateva minute!

| Lorenna a răspuns:

Iti trebuie acetona pura(fara apa) in care sa-ti pui singura apa...cam 1 lingurita de apa(hai 2) la 50 ml de acetona. Pui solutia intr-un castronel si stai acolo cu unghiile. Te avertizez ca o sa fie farte naspa, o sa-ti ramana unghiile urate de tot, subtiri si etc

dar mai bine le scurtezi:d

| Sofffie a răspuns:

Nu este adevarat:O!

Pui apa calda intr-un lighean si le inmoi fata, o sa vezi ca vor cadea ele pentru ca se desliesc.

Noroc la unghiihee hee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna le bagi in apa calda si cald sau dupa 3-4 zile cad ele singure.pa,pa

| ℬaby a răspuns:

Le tai cu flexu laughing
Ce intrebari. Bai, daca ti le-ai lipit cu 10 superglue si 5 de Picatura ti le dai jos cand vei muri.
Hai Bafta, intrebari de rahat

| Chriistiinex a răspuns:

Nu...poti sa le bagi in apa calda...si ele cad

| Blackwoman27 a răspuns:

:o
Ce tampenie si le onmoi in apa calda

| BrD a răspuns:

Se dezlipesc usor, stai linistita!