| mariuka_4470 a întrebat:

Hai salut! Cine ma poate ajuta? Caut ca disperata extensii de par colorate, de exemplu mov .albastru...rosu...Va roooog. Cine stie?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.extensiiparnatural.ro/home-extensii.html. uite aici :) dai la Catalog nuante si iti alegi :x si eu de aici o sa imi iau extensiile [nu colorate. dar oricum] Am vorbit cu tipa[cred ca era tipa:))] si e foarte de treaba. ia`i si tu id`ul si poti sa o intrebi orice :x Si pretul e f bun + ca au si oferte. daca va comandati mai multe [ tu si prietenele tale ] iesi mai ieftin :) citesti tu acolo pe prima pagina. sper ca te-am ajutat;))

5 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Pai du-te la coafor e cel mai bine

| Iulia_7500 a răspuns:

Xtensii.ro singurul site din Romania specializat in extensii de par, produse de intretinere si accesoriitongue