| KittyPinker a întrebat:

Hay ma cheama oana si catalina si as vrea sa'mi dati cateva porecle dragute si nu penibile laughingbig grincele mai bune au fundawinking

7 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Porecle sau prescuratari ale numelui? De obicei porecla nu prea are legatura cu numele. happy De exemplu la scoala ni se pun tot felul de porecle care provin de la felul de a ne imbraca sau de a ne purta sau de la unele intamplari haioase.laughing Unui coleg i se spune Sessy iar altuia Niblet. Tu probabil nu vrei o porecla. Uite cateva idei:
Cata, Ana, Lina, chiar si oana in sine e dragut. big grin Sper sa gasesti ceva!; D

| SunnyFlame a răspuns:

Catalutza calinutza catalush`catalinutza... onutza ana` oana`baa`
Funda?

| KittyPinker explică:

Si porecle si prescurtarilaughing

| oanadragutza a răspuns:

Cici; kiki; miki;
ciki;

| oanadragutza a răspuns:

Cici; kiki; miki;
ciki;

| Twitter a răspuns:

Cătălioanarolling on the floor sau Cătălina Oana...

| AlexUtza3q a răspuns:

Lulu,Tita,Nini,Xoxo,Soso,Saxo,Meysy,Mili,Emy ...si acum porecle in functie de caracter - Pisicutza zgarie rau,-PISICUTZA are gheare,-Sensuala,Trendya, Taranca, Modelinalaughing te rooog mult funda te roooooog!