| simonafrumoasa a întrebat:

Hay! voi ce imi recomandati? mereu tanjesc si am tanjit dupa un bar bogat si cu volum si negru. ce imi recomandati pentru spalarea parului? ce balsame sa folosesc? vreau ceva bun ( preferabil sa se gaseaca in magazinele dm kaufland real sau careffour sau lidl) dar sa nu ii deschida culoarea. eu ma spal pentru inchiderea culori si cu frunze de nuc si o sa folosesc ceva de la kallos sau un sampon nuantator. stiu ca este nevoie si de balsam si de sampon si am auzit de faza cu spaltul cu apa calda si rece. dupa 2 zile mi se ingrasa foarte tare si este foarte lins de cap nu are pic de volum. va rog ajutati-ma si dati-mi sfaturi. si ce perie ar fi bine sa folosesc?

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Samponul Petrole Hahn, e la plafar, era si la Carrefour odata, eu nu l-am mai gasit acolo

| simonafrumoasa explică (pentru danielaxyz):

Si mai exact la ce este bun asta?

| danielaxyz a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Are diverse sortimente, uite aici sa-ti faci o idee, mie mi se pare foarte bun
http://www.webfarm.ro/produse-pentru-ingrijirea-parului/petrole-hahn.html