| Ankiiiiiii a întrebat:

Heeeeii Tpuu! Deeci in 6 sept e ziua mea (fac 14) si am nevoie de o tinuta cat de cat frumoasa. Petrecerea va fi la un restaurant italian si voi avea nevoie de sfaturi si pentru incaltaminte, bijuterii si machiaj. Cica o sa fie innorat si o sa ploua deci am nevoie de ajuuuuttttooorrr! Ma gandeam la o rochie mulata cu maneca trei sferturi, un sacou si niste tenisi - asta imi suna a casual. Dar sigur una dintre voi, fetelor, are o idee mai buna. Accept si sugestiile baietilor, cu atat mai bine pentru ca vor fi acolo iubitul meu si cel mai bun prieten al sau pentru ca e si ziua lui si o facem la dublu (el face 17) si vor fi si baieti de liceu si asa. Multe multe idei va rog. P.S : nu as vrea sa port pantofi cu toc, ma rezum la tenisi laughing. Mersiiii :* Dau funda!

2 răspunsuri:
| Tania59 a răspuns:

Buna. Daca ai nevoie de inspiratie cauta pe We heart it sau Tumblr. E imposibil sa nu gasesti ceva. Daca esti mai scunda, ti-as sugera sa porti tocuri.

| Ankiiiiiii explică (pentru Tania59):

Hei Mersi, am cautat deja pe We heart it. Nu am gasit ceva foarte fain. Oricum nu o sa port tocuri pentru ca sunt destul de inalta! happy