| EuShiAtat69 a întrebat:

Heeelppp
Salut sunt fata si vreau sa imi schimb lookul, va rog dati mi sfaturi dar va rog fara fuste/rochii ca le urasc. Daca sunteti d-aia care comenteaza aiurea nu va obositi sa scrieti.
Mersi

1 răspuns:
| Cat22101999 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iti gasesti o motivatie. Trebuie sa iti schimbi garderoba, cum ar fi. Daca vrei sa fii emo, imbraca-te in negru, mov, albastru inchis. Nu e necesar sa iti schimbi felul de a fi; doar garderoba. Exista mai multe tipuri de emo.
Alt exemplu ar fi rockerita; in negru si rosu.
Daca vrei sa te joci cu stilul tau, iti recomand site-ul acesta:http://www.divahair.ro/advertorial/invata_cum_sa-ti_alegi_look-ul_potrivit. Sper ca te-am ajutat! :D