| Frrramboise a întrebat:

Heeey feteleee? Ce se mai poarta in vara asta?
De la culori imbracaminte si incaltaminte pana la culorile ojei si machiajului :X?
Dau si funda :*

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Se poarta culorile stridente: verde, roz, rosu, albastru, mov, galben dar nu cel pai cel foarte strident. Machiajul la fel culorile astea. Funda? te rog. Mersi

2 răspunsuri:
| 3DPixel a răspuns:

In materie de incaltaminte se poarta pantofii deschisi la spate si inchisi printr-o bareta, pantofi cu botul ascutit si cu tocul mic.Balanta pare sa fie egala sezonul acesta intre botul ascutit si cel rotund, asa ca vei putea alege modelul care iti place.Nude-ul este de asemenea in trend vara asta.De la clasicii pumps pana la sandale, orice model este permis.
Vara asta se poarta dungile si modelele florare.De asemenea fustele bombate,rochiile lungi, subitiri si vaporoase, bluzele transparente.Trecand la accesorii,anul acesta sunt in trend gentile hippie, cravatele, colierele cu colt si ceasurile aurii.
In materie de oja se poata culorile indraznete.se poarta lacurile de unghii in nuante cu atitudine, insa nu mai vorbim despre culorile electrice, neon, ce au fost pe val sezonul trecut. Acum sunt la moda unghiile verzi si albastre, ce duc cu gandul la iarba proaspata, la natura, la valurile marii.
Hope it helpswinking

| micutzaa a răspuns:

Haine lijere si culori deschise, sandalee.etc. machiaj cat mai natural, culori de oje: eu una folosesc:verde,mov,albastru, rosu, galben...culori deschise