| Cristinacrs16 a întrebat:

Heeey, mi am luat doua vopsele de par una " dark blond" și una "Brown" și culoarea mea naturala este un saten închis credeți ca o sa ma prindă fără decolorare?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu pentru ca ele nu au putere de deschidere, sunt facute sa fie aplicate pe un par decolorat sau blond deschis natural

| ioana748 a răspuns:

O sa ti iasa un castaniu.

| newaccountbye a răspuns:

Eu zic să nu te vopsești deloc să îți strici părul natural. În caz ca ești deja vopsită și vopseaua e mai deschisă decât culoarea actuală, nu îți va prinde. Dacă ai păr natural, o să îți prindă

| iloveyoumaria3 a răspuns:

Clar nu., te aș sfătui să te decolorezi mai întâi