| unavaible a întrebat:

Heei!^_^ Am o fusta clos neagra pe care vreau s-o port cu o camasa albastru deschis fara maneci, dar e cam frig afara si trebuie sa-mi iau ceva pe deasupra. Problema este ca n-am idee ce sa asortez la cele doua, nu stiu ce culoare s-ar potrivi(pentru un pulover, de exemplu). Are cineva idei si ma poate ajuta? Multumesc anticipat!:3

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, dar un sacou dragut asa mai pe langa tine de culoareneagra, nu ai? Pulovarul, de obicei merge la pantaloni. Tu pana la urma faci cu crezi ca iti sade tie mai bine.

| Chrristina a răspuns:

Eu zic ca ar merge un sacou sau o gecuta scurta pana in talie neagra sau una de blugi