| Callme a întrebat:

Heei.happy eu si prietena mea vrem sa facem un fel de sedinta de spa la noi acasa,gen cu mastii si sare de baie si creme si chestii din astea, Aveti vreo idee cum si ce sa facem? (fara chestii de pe net, ceva la care va ganditi voi si care va trece prin minte..de exemplu niste pasi de urmat)
Multuumesc.

2 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut,imi place ideea cu SPA acasa!
Deci,cel mai bine faceti masti cu argila.
E foarte buna pentru piele,reduce cosurile,punctele negre si da tenului o piele perfecta.
Apoi, puteti tine mainele intr-un vas cu apa calduta, sare de mare si iod, face bine la unghii.
Succes, bravo ca aveti grija de voi!

| Bobby11 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi din punct de vedere financiar extrem de ridicat, apoi trebuie sa ai pile pentru a cumpara aparate pentru spa, se gasesc la un pret foarte mare daca le cumperi din magazin. Bafta!