| LoveIsForFree a întrebat:

Heei.
Maine ma duc cu niste prieteni la iarba verde.Am inteles ca o sa fie foarte cald maiine. Mi'am pregatit costumul de baie si uleiul de soare pentru ca vreau sa ma bronzez. Dati'mi si mie niste sugestii cum pot sa ma bronzez adica sa ma inegresc mai taree.Am o zii la dispozitiehappy. Spper ca stiti ca primiti funda:*? Si celelalte raspunsuri vor primi votbig grin.

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

Daca te dai cu ulei de masline te bronzezi mult mai repede. Vreo 2 ore sunt suficiente pentru a observa o schimbare a culorii pielii.

1 răspuns:
| gogus a răspuns:

Stai la soare