| Bratzz a întrebat:

Heei! happy Sper ca ma puteti ajutahappy. Am parul lung pana la sani de lung. Este usor ondulat si as vrea sa ii du o forma. Nu vreau sa-i iau din lungime, ci in fata as vrea sa-i pot face ceva. Am fata normala, ovala. happy Sper sa ma ajutati happy Ciuus :8
ps cel mai bun funda happy

Răspuns Câştigător
| Laviiiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Oricum cel mai bine e sa filezi partea din fata cam pana la umeri si da super;) sau daca nu...Ca diana Dumitrescu in prima poza;)e tot ceva de genul... sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Bratzz explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc :* >:d

| Bratzz explică (pentru Legiuitoarea):

Ti-as fi dat tie fundita, dar cand ai dat raspunsul era data deja sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai liniștită, am răspuns de drag, nu după fundiță!
Pa, pa.

| Lidiutza7555 a răspuns:

Daca ai vrea, ai putea folosi un ondulator sau o placa de par, si parul meu este la fel, arat plictisita schimba-ti look-ul pa pa.