| ElleAhx a întrebat:

Heei! Stie cineva de unde pot cumpara creta pentru par? (ma refer la supermarket-uri, sau magazine de cosmetice etc.) Eu am gasit numai pe net si costa in jur de 10 lei + curier. Daca stiti vreun site mai ieftin, spuneti-mi, va rog. :D

* Pentru a nu primi raspunsuri de genul: "ce creta de par? :|" "intrebarea e pusa la misto" s.a.m.d, uitati-va aici http://www.121.ro/articole/art_new20671-deseneaza-ti-par ul-cu-creta.html. *

Multumeeesc :)

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Http://www.colorit.ro/products/pastel-sennelier-ecu.html
10 ron
Cred c-am vazut in Carrefour, in jur de 15 lei.A cumparat o colega de-a mea, colorea parul, dar si pielea capului, tubul e destul de mic, de marimea unui ruj.Rezista,in sensul ca nu se scutura de pe par, dar trecand mana prin cap sau spaland parul, se ia.

| ElleAhx explică (pentru Ceriik):

La noi in Craiova, Carrefour-ul este un magazin destul de mic sad, dar voi cauta. Mersii :*

| Ceriik a răspuns (pentru ElleAhx):

Cp:*

| ElleAhx explică:

raised eyebrows raspunsul asta e mai sus. multumesc de copy-paste