| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU!:* Am nevoie de o parere. Care parfum vi se pare mai bun [ persista mai mult, aroma mai placuta ] dintre Little Black si Far Away big grin?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Little Black deoarece emana un prafum puternic si care iti da incredere in tine.Far Away e genul putin mai elegant asa, cu un miros mai stins. Oricum eu love Black deci, acum depinde si de gusturile tale! Daca esi mai sentimentala si eleganta Far Away iar daca esti mai indrazneata, increzatoare Black! pup:*

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Black

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Sincer mie imi place Little Black

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Little Black. Miroase mai frumos şi de asemenea, persistă!

| Bianca_1392 a răspuns:

Eu am folosit little black si e super mega fain...perista mirosul mai tare

| Esperança a răspuns:

Little black desigur. de la avon asta si cu today sunt singurele care imi plac.

| ydal a răspuns:

Little black,dar daca vrei un pont, cel mai tare parfum de la avon mie se pare TOMORROW, este persistent iar pentru anotimpul asta este perfect...garantez pentru elbatting eyelashes

| AlinaBia18 a răspuns:

De asemenea, Little Black big grin

| Madallina3 a răspuns:

Eu prefer little black. :*