| metalhead999 a întrebat:

Heei, TPU! Am o mica intrebare! big grin Sunt din Bacau si vreau sa stiu unde pot gasi un magazin de unde imi pot cumpara tricouri cu trupe rock. Exista cumva in orasul meu? big grin As lua de pe net, dar nu prea ma incred in asta. big grin Multumeeesc! big grin happy

Răspuns Câştigător
| Mymiii a răspuns:

Buna! Din pacate, in Bacau nu exista magazine care vand doar tricouri tip rock, insa stiu cateva in care ai putea gasi aceste genuri de tricouri: Sweet Miss, New Yorker - Arena Mall,
2 voturi / 3 pareri
Terranova - Arena City Center Bacau... Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| Ovidiuo a răspuns:

H&(and)M! eU SUNT DI Piatra Neamt dar am fost la bacau la magazinul asta!

| bDaniel a răspuns:

Poti sa iei dupa net pe emag.ro e 100% safe nu sunt din bacau si nu stiu laughing

| мαяdυк a răspuns:

In bacau nu stiu...am cautat si eu.Intra pe bestial.ro eu am cumparat acum cateva zile 2 tricouri cu nightwish si in 2 zile deja le aveam acasa

| DeeaDedeDyy a răspuns:

Daca ai mall, cauta acolo. Daca nu, da-ti comanda