| Roxannaa19 a întrebat:

Heei! Vreau sa imi colorez varfurile cu albastru de metil. Eu am parul blond si vreau sa stiu daca dupa cateva spalari va reveni la culoarea mea sau va ramane verzuiul acela. Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se duce, depinde cat de tare samponezi parul.

| TheCritic a răspuns:

Se va duce dupa cateva spalari. Acum depinde si de culoarea parului tau si de cat de mult tii parul in solutia obtinuta, dar nu va ramane vesnic acolo. big grin

| Kandia15 a răspuns:

Eu sunt decolorata la varfuri si m-am vopsit cu violet de gentiana. A tinut cam 2-3 saptamani. Dar la tine e albastru de metil si stiu ca tine mai mult thinking Oricum pana cand incepe scoala scapi de el, depinde si de cate ori te speli pe cap. Si da, se ia de tot.