| xBiscuite a întrebat:

Heeii, ce sampon pentru cresterea parului stiti happy? Si daca este bun. si cum se foloseste FUNDOI happy

10 răspunsuri:
| DennyPitic a răspuns:

Sampoanele nu au mare efect, cel mai utilizat e uleiul de ricin, pe care il gasesti in farmacie, dar miroase destul de urat, trebuie sa te clatesti foarte bine pentru a scapa de mirosul neplacut

| Peachy a răspuns:

FAVISAN FAVISAN FAVISAN!hee hee este pentru cresterea parului si crede-ma chiar da rezultate! Este plin de incrediente naturale(spirulina, vit a, vit e) eu il folosesc de 4 luni si chiar mi-a crescut foarte repede parul si e foarte des, il gasesti la orice plafar si este in jur de 10 ron ( un pret prea mic dupa parerea mea la cate minuni face)

| Deliα a răspuns:

Uleiul de ricin se gaseste la orice farmacie. Se aplica pe par ca un sampon obisnuit.

| Laugh25 a răspuns:

Samponul cu petrolhappy
E foarte bun, creste repede dar o sa ti se inchida parul la culoare

| BruneTTe a răspuns:

Http://www.amyslist.tv/blog/2011/11/review-sampon-favisan/
Uite si un review. Este un sampon de la Favisan, il gasesti in magazinele Plafar.
Mai poti lua vitamine pentru cresterea parului si a unghiilor de la Eurovita.
Si masti o data / saptamana sau de 2 ori/luna cu ulei de ricin+ulei de masline+vitamina A+un galbenus de ou.

Vitamina A o iei de la farmacie.Se gaseste in sticlute.

Sper sa te ajute.

| crissa20 a răspuns:

Si eu folosesc favisan nutritiv pentru cresterea parului! il folosesc de 6 luni si mi-a crescut parul 15 cm! Il recomand cu incredere!

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Şampoanele de la gerovital şi acele tratamente sunt destul de bune pentru păr, dar pe lângă ele ai putea încerca măşti naturale făcute în casă.

| mona a răspuns:

Foloseste mai bine uleiul de ricin pentru ca nici un sampon nu ajuta la cresterea parului

| Krosa a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch aici ai si cum sa til menti si ce sa folosesti

Răspuns utilizator avertizat