| sssoriii a întrebat:

Heeii girls love struck
Eu am parul drept, foarte drept.Folosesc de mult timp bigudiuri termice dar m-am plictisit de ele.Am si ondulator dar mi-e cam teama sa il folosesc, sa nu imi arda parul. Voi ce spuneti? Sa raman la bigudiuri termice sau sa incerc cu ondulatorul?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ELena_1470 a răspuns:

Am aflat eu o cale draga mea. Faci baie la cap. Te piepteni iti cumperi niste agrafe iei care o suvita mica o rasucesti si o prinzi cu agrafa. Asa faci la tot paruul. Deci parul sa fie ud!
Dupaia il lasi asa... il ususci cu feonu in pozitia aia cu agrafele dupa ce este uscat desprinzi agrafele si o sa ai un par splendid. Mult noroc sper ca ti-am fost de ajutor.:*

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Daca te-ai saturat de bigudiuri, e mai bine sa iei o pauza si sa iti lasi parul drept. Incearca mai degraba alte coafuri, foarte la moda in acest sezon: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Spor sa ai!

| Coco_3708 a răspuns:

Clar ramane la bigudiuri termice ondulatorul iti arde parul. ahh ce nas da sa am parul drept laughing eu am parul cret si nu il suporthee hee eii asa e in viata cele cu par drept il vor cret si cele cu cret il vor drept rolling on the floor

| Atelocin a răspuns:

Ce ai zice dacă ai încerca cu placa?
Uite aici: http://www.cosmopolitan.ro/......parul.html

Atelocin.

| pisioi a răspuns:

Eu am parul la fel ca tine. si mie una nu imi sta deloc cu ondulatorul. pana termin tot parul mi se lasa si s eface la loc! incearca mai bine cu moate eu imi fac moate din hartie. si imi sta ff bine si nu se lasa imediat. incearca sa-ti faci parul asa. http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti doresti neaparat parul ondulat sau cret(il poti lasa fara probleme si drept, e foarte frumos), ramai la bigudiuri, sa nu ti-l strici.