| anonim_4396 a întrebat:

Heellpp me...saptamana care vine am balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac.ma gandeam la o fustita cu o pereche de tenesi si un tricou larg si sacou. dar nu stiu ce sa fac ma mai gandeam la rochie dar ma gandesc ca nu e vremea de rochie chiar daca nu se face afarabig grin.astept sfaturile voastre:X fuditzatongue

5 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Ideea ta cu fustita si tenesii e interesanta dar pentru ca stii tu toate fetele vin in rochie si tocuri o sa pari,, ciudata''. In orice caz uite o rochie foarte draguta : http://www.reserved.com/en#/collection/woman/dresses/S3697_2 prima de pe randul 2. O gasesti la magazinele Reserved si nu e foarte scumpa, in jur de 80-100 lei. si cu niste pantofi negrii : http://arch8.okr.ro/......00_700.jpg o sa mearga perfect. Acuma pentru o seara rezisti sa te simti mai putin comfortabil decat sa primesti critici nu?:*

| izzybizzzy a răspuns:

Eu una zic sa iti iei rochie...eu am facut prostia de a ma duce in tenesi, fusta si tricou si am fost singura din tot liceul... plus ca e un eveniment foarte important in viata. Deci ROCHIE

| RawrLexa a răspuns:

Doamnee, tenisi. straight face!
Oricat de 'darapanat ar fi liceu.tot nu prea merge!`big grin
Eu zic sa iti iei...o rochie mulata simpla, daca nu. niste blugi mulati cu niste pantofi cu platforma.sau botine, un maieu mai extravagant.tot mulat. si un sacoas deapsupra, oricum acolo av fi extrem de cald nu tii av trebuii, si mereu se fura hainele de balul bobocilor.am fost 4ani al rand si s-au furat haine la greuu!`

| Allecsa051 a răspuns:

Niste blugi lungi, o bluza lasata pe un umar sau una cat mai decoltata... si niste pantofi cu toc si platforma. increteshteti parul si vei fi cea mai frumoasa. si macheajul sa se asorteze cu bluza:X. fundasmug?!