| Pau a întrebat:

Heey :*.
Cu ce va imbracati in prima zi de scoala? In ce clasa sunteti? happy

22 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ma duc in p... goala

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt clasa a9a si ma imbrac cu o pereche de blugi inchisi la culoare, o camasa cu maneca scurta maro si cu niste balerini gri draguti si poate-mi iau si o geanta pentru a-mi pune ce-am nevoie.
Numai bine.

| Mariya5 a răspuns:

Si eu trec in clasa a 9a si ma imbrac cu niste jeansi bej(deschis aproape alb) un tricou de aceeasi culoare cu imprimeu rosu sau un tricou rosu (nu m-am hotarat inca) si niste botine maro.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Blugi inchisi la culoare, simpli. Camasa creponata mov cu model de patratele. Tenisi de piele eleganti happy. Clasa a IX a.

| Polaris a răspuns:

Mă îmbrac în pielea jupuită de pe următoarea mea victimă. Și cu balerini.

| Dumnezău a răspuns (pentru Polaris):

L-am gasit pe Ramsay Snow,Lord al Winterfell-ului.Da' si cand ai afla, milord, ca nu o bostanesti pe Arya Stark, de care jupuiala si viol de clasa mai tragi, ioi-ioi-ioi!

| R0011 a răspuns:

Paii trec a 9 si o sa ma imbrac cu o pereche de blugi negri cu talia inalta, o camasa alba cu papion, in picioare balerini si o gentuta mica pe o parte in care sa-mi incapa un caiet, un pix si ce mai am nevoie. Daca e nevoie o sa-mi iau si sacou.; D

| DarkBlood32 a răspuns:

Tricou alb simplu, blugi deschisi la culoare, tenisi gri.

| teodora24 a răspuns:

Salut,eu in clasa a VIII-a ma imbrac in blugi albastri, un tricou alb sau un tricou roz in doua piese, niste balerini albastri si poate o geanta mica neagra.Parul poate o sa-l tin dezlegat sau legat intr-o coada... Sper sa-ti fiu de ajutor!

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Eu trec in a 8-a si ma imbrac in o rochie turcoaz pana la genunchi fara bretele, sandale negre si o geanta verzulie. O sa am si niste cercei cu pietre turcoaz si un lantisor cu swarowsky verde deschis. O sa am niste ochelari imensi de soare verde broscoi. Parul o sa il am desfacut. Ce spui? Prea mult sau prea petrecaret? Mie una imi place si ma simt bine. Tu ce spui?

Răspuns utilizator avertizat
| RammsteinHH a răspuns:

Buna,
cls a10-a si ma imbrac in blugi si tricou thinking

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

O sa port niste blugi strimti negri cu o camasa alba super cool, si o geanta neagra super frumoasa! Clasa a 5 a

| CristiAndrei a răspuns:

Pantaloni scurti de camuflaj, tricou negru cu metallica si adidasi negri(clasa a8a)

| Rockerul23 a răspuns (pentru CristiAndrei):

Hmm mai bine ar merge niste Skate Shoes crede-mawinking

| mileyselydemy a răspuns:

Pai... cu o camasa lunga la care atasez o curea lat, blugi gri si balerini albi la care asortez cercei, o bratara, un lantisor, etc.
Succes in noul an scolar!
P.S. Trec in clasa a VII-a. Tu?

| Pau explică (pentru mileyselydemy):

Eu sunt a 10-a. Imi iau o camasa maro, blugi negri si tenisi maro happy.
Multumesc la fel!

| mileyselydemy a răspuns (pentru Pau):

happy

| andrecool a răspuns:

Buna,eu sunt in clasa a6a si ma imbrac cu o pereche de blugi albastri mulati, un tricou alb, tenisi megri si a asta asortez o pereche de cercei si o bratara

| LittleCoco a răspuns:

Buna, eu trec in clasa a 9-a si voi purta daca e cald un tricou larg si mic cu niste pantaloni scurti, daca nu o rochita cu o o geaca de blugi dar sigur voi purta balerini, o esarfa pe cap ca sa se vada al doilea piercing, si o sa-mi iau si ghiozdanul cu mine.ce? e nou si il iubesc ^_^