| Selena54 a întrebat:

Heey :*

Dati-mi si mie niste idei de tunsori cu breton. big grin Am parul destul de lung si nu vreau sa mai imi tai din el. dar vreau breton.

Eu am fata ovala.big grin

PS : Doar breton drept nu vreau.big grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Tocmai acum m`am tuns cu breton.numa` ca eu iI am mediu.http://www.divahair.ro/......breton.JPG ceva de genu`:))

| Annitu a răspuns:

Tocmai acum m`am tuns cu breton.numa` ca eu iI am mediu.http://www.divahair.ro/......breton.JPG ceva de genu`:))

| Selena54 explică:

Nirvanna mersi mult pentru penultima poza :X:X:X

| Dydy2306 a răspuns:

Http://www.shiny-hair.com/frizuri-2010/

[ultima poza.]
nu stiu de ce nu vrei breton drept. o sa-ti stea bine mai ales ca ai fata ovala si parul lung.[si eu m-am tuns de curand cu breton:)) ]

Sper ca ti-am fost de ajutor:)[funda;;)? ]

| Ingerash a răspuns:

Pai iti poti face breton intr-o parte, asimetric sau breton cu un pic de colturi in parti... ultima varianta o am eu acum si e foarte draguta