| anonim_4396 a întrebat:

Heeyhappy. Stiti daca se pot face tatuaje care dureaza 1 an sau 2? Nu vreau unul permanent, sau unul care dureaza cateva saptamani. Daca stiti si un salon in Bucuresti, ar fi bine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se pot face pe termen de cateva luni. Tatuaje cu henna.happy Nu stiu sa-ti spun unde te poti duce ca sa-ti facithinking la mare, vara sunt niste tipi care fac tatuaje cu henna. Si eu mi-am facut pentru 3 luni.

1 răspuns:
| BrD a răspuns:

1. Nu se pot face tatuaje care sa dureze 1 an sau 2.
2. De ce te intereseaza un tatuaj care sa dureze 1 an sau 2, daca vrei care sa dureze cateva saptamani?