| anonim_4396 a întrebat:

Heeyy! Este adevarat ca se poarta iar cizmele crosetate http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0&biw=1366&bih=667? Stiu ca s-au purtat acum vreo 2 veri, insa acum, iar, pe unde te uiti vezi asa ceva. Mie personal mi se par cam ieftine si de taraba [fara suparare :]. Totusi, as vrea niste poze cu altfel de cizme pentru vara asta. ``Merssiiii! >[:D

3 răspunsuri:
| Isabellblablabla a răspuns:

Link'ul, in caz ca nu va merge : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LoveBlind a răspuns:

Vara asta iar se poartă cizmuliţele.
Ele pot fi din piele decupată, dantelă, plasă sau materiale textile perforate. Pot avea toc, platformă, sau cu talpă joasă. Ai o gamă largă din care poţi alege! Nici mie nu m-i s-e pare o idee prea geniala >big grinbig grin< :*

| deea07 a răspuns:

Sincer mie nu mi-au placut niciodata, sunt mileuri, asa cum le ziceam eu verile trecutebig grin. Nu sunt de acord nici cu cizmele pe timp de vara, e cald si sa mai porti si ceva inalt, nu stiu, de ce nu porti niste opincute sau sandale romane? Iar daca vrei merg si platformele cu talpa ortopedica, cele infloratebig grin. Pupici:*