| deyu121 a întrebat:

Hei.A incercat careva tratamentul peste noapte cu acid salicilic de la AVON, ClearSkin? E bun de ceva?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La care te referi mai exact? De la marca asta am un gel de-l pui pe fata si se usuca si un tub mic cu produs de-l aplici direct pe cos. Ce pot sa zic, sunt destul de ok, dar daca ai o problema mai grava mai bine te orientezi spre altceva.
Recomandari mai bune am auzit de crema asta :
https://www.farmaciadepenet.ro/......-15ml.html

Bula
| Bula a răspuns:

"Acid salicilic de la AVON"? Cat costa si cate grame are?
La alimentara gasesti acid salicilic (salicil) pentru conservarea compourilor, costa doar 1, 50 lei/100gr.
Cel de la Avon cred ca e bun pentru... buzunarul unora.

| darrio2007 a răspuns:

O porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu încerca nimic de la Avon.
Toate au un preț prea scump pentru calitatea lor.

| Edisor27 a răspuns:

Nici nu am mai auzit