| Paulaskumpha a întrebat:

Hei ajutati-ma, deci eu sunt bruneta si acuma cateva luni mi-am facut varfurile cu fuxina albastru de metil...ieri mi-am decolorat varfurile cu decolorant crezand ca va fi blond dar cand colo e un verde mai deschis, azi am cumparat o vopsea sami vopsesc crezand ca va iesii blond da tot verde e! ce sa fac cu ce pot sa dau jos fuxina si sa am varfurile blonde

4 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Trebuie sa te duci la coafor. Daca nu, vopseste-l negru la loc, si nu iti mai strica parulwinking

| Peaches a răspuns:

Taie varfurile verzi (care si asa sunt deteriorate).Si gandeste-te de doua ori inainte de a mai face altceva.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Ori mergi la coafor ori iti tai varfurile. Ti-o zic din experienta

| ValentinaPorondi a răspuns:

Du-te la un coafor. Daca nu pot face nimic, incearca alta tunsoare, atfel incat sa tai varfurile verzi.