| Iyoana a întrebat:

Hei all you, TPU! Funda+vot.
Ce sa fac ca sa nu mi se mai electrocuteze parul? De exemplu cand ma piaptan mi se electrocuteaza, sau cand imi pune cineva un balon in cap, sau cand imi prind parul!

Răspuns Câştigător
| ZzP1nG a răspuns:

Pai eu iti zic cu ce se dadea un amic care avea parul mare, era un fel de emobig grin cca. 40-50 de cm avea parul lungimea si el pentru electrizare se dadea cu ceara de par. Deci ai putea sa te duci la plafar sau la farmacie si sa intrebi ce ceara de par, daca nu ma insel se da dupa baie, intrebi si tu acolobig grin, dar asta e singurul remediu ceara de par.

7 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Ai putea merge la o farmacie naturista si sa intrebi acolo.

| LolaLollita a răspuns:

Tu te referi la ELECTRIZAREA parului, nu electrocutare...
Citeste aici: http://www.beautyrevealed.ro/electrizarea-parului/

| Iyoana explică (pentru LolaLollita):

Mda....la electrizare ma refer. Nu la elctrocutare laughing. Multumesc! :**

| LolaLollita a răspuns (pentru Iyoana):

Cu placere happy

| AmanoYuno a răspuns:

Foloseste o perie de lemn

| Ioana_Ana_1997 a răspuns:

Nu mai dormi cu parul prins si mai spala-te pe caplaughing

| euschwarz a răspuns:

Deci.pune UN PIC de crema pe maini, intinde-o pe palme si dupa treci mainile prin par! La mine functioneaza happy