| aannoonniimm098 a întrebat:

Hei am 15 anii si as vrea sa fiu model, ce ar trebui sa fac sa am greutate inaltimea necesara ( care sunt acelea? )

5 răspunsuri:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Trebuie sa tio freci cu botezatu daca esti buna si ai devenit model

| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

-_- trebuie sa ai 55-60 kg sau chiar mai putin si cam 1, 70 inaltime

| Killa93 a răspuns:

Du-te la "Next TopModel" te ajuta Bote. laughing

| BiuL a răspuns:

Inaltimea nu prea ai cum sa o influentezi... ar trebui sa ai macar peste 170, ideal 175, si greutatea cu 20 mai putin, deci daca ai 170 sa ai vreo 50 de kg., fie 55.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Inaltime : 1, 75 m +
masa corporala : 50 kg -