| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am 16 ani si am parul foarte umflat si ondulat de la mandibula in jos, ca la radacini e drept.
Fetelor, cele care aveti la fel parul, cum il faceti sa stea mai drept? In afara de placa...mie nu mi merge deloc, se umfla mai rau decat era dupa o ora de la indreptare.
Ce produse folositi? Imi recomandati si mie?
Apropo, la multi ani pentru 2021????

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Daca ai prea mult frizz e bine sa eviți produsele cu cantitate mare de glicerina, Aloe Vera, miere etc. Daca parul e deshidratat, aplica masca sau balsam doar pe vârfuri, pe partea care este umflata, fara sa atingi scalpul.