| SonnyaMoustache a întrebat:

Hei! Am auzit ca vara asta o sa se poarte imprime-urile florale si pantaloni cu talie inalta. E adevarat? Si imi mai puteti spune ce se va mai purta?
Funda.

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Daca vrei sa te inspiri de undeva iti recomand colectia H&M.Nu sunt fan pantaloni cu talie inalta.In primul rand trebuie sa-ti vina bine haina respectiva si apoi sa fie la moda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pantaloni cu talie inalta stiu ca e adevarat. Imprimeuri florale s-au purtat mereu.