| DalianaB a întrebat:

Hei! Am nevoie de o parere si nu mai stiu la cine sa apelez, sper ca cineva sa ma ajute de aici :d Luna viitoare este majoratul meu si sunt o persoana inalta, ce incaltaminte as putea sa`mi iau la o rochie de club mai sexy? am nevoie disperata de o parere! sigh Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| isis5001 a răspuns:

Ia niste cizme peste genunchi, negre, plate, dau ff bine in club si mai ales la o rochie sexy scurta.

3 răspunsuri:
| RoXisS a răspuns:

Hmmmm, nu mi-ai cate kg ai dar daca esti mai slabuta ai o gama foarte mare de rochite din care sa alegin nu stiu nici ce stil vestimentar adopti de obicei insa as zice sa te uiti pe saitul asta poate gasesti ceva care sa iti placa-StarShinerS.ro-kiss

| DalianaB explică:

Am 50 de Kg. si am sa imi cumpar o rochita nu conteaza pretul... vreau sa arat bine de ziua mea! Sunt foarte obsesiba in ce priveste inaltimea mea de 1.73! m`am gandit si eu la cizme lungi lucioase fara toc. Multumesc mult :*