| shadow_2791 a întrebat:

Hei! am nevoie urgenta de un sfat! imi plac la nebunie cizmele peste genunchi, problema e ca am 1.53 broken heart, credeti ca ar fi bine sa-mi cumpar o pereche?

4 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Sfatul meu este ca la inaltimea ta cizmele peste genunchi nu te avantajeaza [ doar te fac sa pari mai scunda] asa ca oricat de mult ti-ar placea sa nu iti cumperi ca nu te avantajeaza deloc.Ca sa porti cizme de alea si sa ti se si potriveasca cam trebuie sa fii inalta! Sper ca ti-am fost de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu carina...mai bine nu...tongue

| yasmina a răspuns:

Eu cred ca raspunsul meu nu va ajuta din moment ce 3 persoane au zis nu dar eu zic ca poti sa le iei depinde totusi cu ce le porti ar merge pantaloni foarte scurti si o tunica (sper ca stii adevaratul sens al cuvantului e bluza mai lunga si mai larga jos)

| shadow_2791 explică:

Mai, ciudat, am probat si-mi sta chiar foarte bine, mie imi plac f mult, dar am sa mai astept, mersi mult pentru raspunsuri!