| Valentina_Larisa_1996 a întrebat:

Hei! Am o intrebare pentru fetele care si-au decolorat parul. A incercat cineva decolorantul de la Syoss? La Syoss Lighteners ma refer. Arde parul foarte tare? Cade mult par in urma decolorarii? Din cate am inteles, e printre cele mai blande decolorante, si mi-e frica sa fac o schimbare fiindca am observat foarte multe fete care au ramas cu 75% din par in urma decolorarii. Astept raspunsurile si recomandarile voastre. O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| Radu345 a răspuns:

Nu am încercat decolorantul dar îți pot da un sfat"prețul spune calitatea".Te sfătuiesc sa cauți un decolorant cât mai professional pentru rezultate bune. Oricum fiecare arde parul, asta e clar. Unul îl poate arde mai puțin cum sunt cele profesionale sau mai mult cum sunt cele cu prețul mai mic.Iti urez succes și gândește-te de doua ori pe viitor înainte sa îți vopsești parul.

| anamariarot a răspuns:

Eu m-am decolorat la salon si nu mi-a cazut parul dupa, dar arata ca o matura. Oribil, bine ca il decolorasem doar la varfuri si am reusit sa scap usor de el. Eu te sfatuiesc sa te decolorezi la un salon de genul Geta Voinea, unde chiar daca dai mai multi bani stii ca se preocupa in detaliu de parul tau