| anonim_4396 a întrebat:

Hei. am o nuntă în luna mai. deșii știu că mai e ceva pănă atunci aș vrea să mă pregătesc cam de pe acum. Dacă îmi puteți sugera ce aș putea purta, sau poze cu diferite rochii. a și încă o întrebare am doar 13 ani, dar aș putea purta tocuri? puppy dog eyes!
Dau fundă! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa iti ei o rochita draguta un del de roz deschis cu un toc daca vrei mic cam de 3-4 cm de preferabil platforme.cu o bratara si un lant argintiu cred ca ar merge.

| Kristinx7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersii de sfat :**!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa iti ei o rochita draguta un del de roz deschis cu un toc daca vrei mic cam de 3-4 cm de preferabil platforme.cu o bratara si un lant argintiu cred ca ar merge.

| Mara78 a răspuns:

Incearca pe acest site http://www.marissa.ro