| TheCuTeGirl a întrebat:

Hei! am parul lung si vreau sa ma tund scurt dar nu stiu cum imi va sta si ass vrea un site unde pot sa "imi pun " freze si sa imi dua mai bine seama ..gen www.taaz.com..doar ca altul..va roog! dau funda:)!

1 răspuns:
| BRoxana a răspuns:

Nu stiu nici un site dar de obicei iti dai seama numa daca ti-l prinzi tu cumva in oglinda si il puii mai scurt, nu prea merge cu site-urile astea... incearca mai degraba sa il faci http://www.youtube.com/watch?v=PcFaSq--L94 asa apoi vezi cum iti sta