| anonim_4396 a întrebat:

Hei~
Am parul ondulat dar mi-l indrept cu placa si vroiam sa imi fac breton pe frunte si restul parului sa il tund drept, voi ce ziceti? happy [dar nu imi indrept mereu parul, adica bretonul da, mereu, dar restul parului nu chiar]
Dau funda! ^ ^

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Exact acelasi lucru se intampla si cu parul meu.Eu de curand m-am tuns scurt cu breton si pentru mine placa e la ordinea zilei. Daca ai fata mica nu cred ca ar arata bine incadrata intr-un breton. eu am fruntea lata si se vede foarte tare. Insa bretonul nu ar fi dragut taiat drept. ti-as sugera sa iti faci doar intr-o parte.happy Insa cel mai bine ar fi mai usor cu placa. Folosteste un ser protector ca parul tau sa nu para uscat sau ars. Succes!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e o idee foarte buna

| iulyk_7641 a răspuns:

Pai daca tu crezi ca ti-ar sta bine si iti place aceasta coafura de ce sa nu te tunzi asa? dar ttrebuie sa te gandesti ca tu ai parul ondulat si asta ar insemna sa ti-l indrepti mereu ca sa il ai asa cum iti doresti.si placa iti arde parul, asta daca ai una care sa nu arda parul.winking