| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu o dilema. Peste cateva sapatamani am banchetul de a8a, mi-am gasit rochita, care e albastru inchis-inchis, dar nu m-am decis la pantofi, desi am gasit unii superbi, doar ca sunt un albastru ceva mai deschis decat rochia. E okei? S-ar potrivi in vreun fel? :-s.

Răspuns Câştigător
| continutfragil a răspuns:

Depinde...poate daca ai incerca sa ii asortezi cu ceva.de exemplu cu o geanta tip plic sau cu o fundita in par,o floare,o bratara, un lant, un inel si alte accesorii. Daca nu, nu stiu ce sa zic. Incearca sa gasesti niste papuci care sa fie cat de cat la fel cu rochia.Bafta!

2 răspunsuri:
| Oana00onutza a răspuns:

Da atata timp cat sunt : albastru blo albastru-blo -maren (noante de albastru si bleu)