| andradamatei075 a întrebat:

Hei! Am și eu o întrebare.
Am decis să dau o comandă de pe shein, aceasta a fost împărțită în două colete,un colet vine cu Sameday iar unul prin Fan,problema este ca ambele colete au fost în,,aeroport,,în același timp dar astăzi am observat ca la primul colet scrie ca este in tranzit iar la celălalt scrie,,Internațional Warehouse,pachetul a fost ridicat și expediat la destinație,,.
Este vreo problemă cu al doilea colet?
Eu acum nu sunt acasă,iar la mine nu este nimeni, ați avut vreo întâmplare de genul? Daca spuneți codul curierului vă poate lăsa comanda în curte? Multumesc, dau funda!

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Curierul iti lasa coletul unde vrei tu.
Dar vezi sa nu fie vorba de o eroare ca la unii mai apare ca a fost livrat dar de fapt sa nu fie livrat

| andradamatei075 explică (pentru Furnicuta000):

și există vreo variantă să remediez situația? adică am spus scrie exact așa,, Internațional Warehouse,, pachetul a fost expediat la destinație. Comanda dumneavoastră a fost expediată în două pachete diferite

| Furnicuta000 a răspuns (pentru andradamatei075):

Aa expediat la destinatie nu livrat la destinatie. Scuze, inseamna ca a plecat din depozit si urmeaza sa ajunga la tine dar intarzie